HAKKIMIZDA

Hayatımızda karşılaşmayı arzu etmediğimiz güvenlik sıkıntılarımızda kendimizi koruma altında hissetmek ve önem verdiklerimizi en yüksek seviyede çevrelemek isteriz. Bizim görevimiz; insanların değer verdikleri herşeyi koruyabilecekleri güvenlik çözümleri sunmaktır.

Betafence, 135 yılı aşkın bir süredir, çevre güvenlik sistemlerinde Avrupa ve dünya çapında market lideri olan bir firmadır. Türkiye pazarı, bulunduğu konumdan ve artan tüketim ihtiyaçlarından dolayı Betafence’in dikkatini çekmiş, Türkiye ve çevre ülkeler olmak üzere toplam 14 ülkenin üretim ve operasyonel faaliyetlerini Betafence Türkiye’den yönetmeye karar vermiştir.

Ürün Yelpazesi

Betafence grubu camlarda kullanılan ince tellerden, yüksek seviyeli güvenlik çit sistemlerine kadar çok geniş bir alanda üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

  1. Endüstriyel Tip Kaynaklı ve Düğümlü Teller
  2. Tarım ve Ulaşım Sektörü Çevreleme Telleri
  3. Çevre Güvenlik Çit ve Kapı Sistemleri
  4. Yüksek Güvenlik Çit ve Çevreleme Sistemleri‘dir.

Her segmentin altında ise onlarca farklı ürün grubu bulunmaktadır. Betafence ürünleri sektörde referans sayılan ve tasarım ile kalitesi sayesinde sektöre yön veren ürünlerdir.

Rakamlarla Betafence

#1

Pazar Liderliği

Sektöründeki en geniş çevre güvenlik çit sistemleri ürün yelpazesi ile Avrupanın lider çit üreticisi.

135 Yıl

135 Yıllık Mükemmellik

Betafence 135 yıldan beri çevre güvenlik ve çit sistemlerinde yüksek kaliteli çözümler sunar. Üretimde ve ürün geliştirmede lider olan Betafence, çevre güvenlik sektöründe standartları belirler.

1400

1400’den Fazla Çalışan

Merkezi Belçikada bulunan Betafence bünyesinde 1400‘den fazla personel görev yapmaktadır.

8

8 Üretim Tesisi

Betafence 12 ülkede 8 üretim tesisine sahiptir. Bunlar: Belçika (Zwevegem), Fransa (Bourbourg), İngiltere (Sheffield ve Wigan), Almanya (Schwalmtal and Werl), İtalya (Tortoreto), İspanya (Burgos), Polonya (Kotlarnia), Güney Afrika (Cape Town), Türkiye (İstanbul) ve A.B.D. (Ennis, Teksas)

30

30 Satış Ofisi

Betafence ‘in müşteri memnuniyetini amaç edinmiş tecrübeli satış kadrosu, farklı bölgelerde toplam 30 satış ofisinde hizmet vermektedir.

100

100 Ülkede Faaliyet

Betafence, satış ve servis güvencesi ile 100 ülkede faaliyet göstermektedir.